2. den 13.08.2017

13.08.2017 00:00

Dnes nastal první skutečný výcvikový den. A takový den musí začít pořádnou rozcvičkou. Hned po ní ale kadeti nabrali síly na snídani a mohli se jít připravovat na program. 

Juniorská akademe začala manipulací se zbraní. Učili se, jak se správně drží zbraň a plní zásobníky ,a poté zkoušeli svoje schopnosti na střelnici. Kovové terče skoro pořád zvonily zásahy. Po svačině následovaly i civilní hry na rychlost, které měly připravit malé kadety na následující nácvik rychlých přesunů. 

Veteráni měli také manipulaci se zbraní, kterou ale nacvičovali přímo v lese, a poté velitelé jednotlivých čet nacvičovali individuálně se svými četami taktiku.

Po obědě následoval zasloužený odpolední klid, kdy si odpočinuly nejen děti, ale i vedoucí, a po něm byl čas na další program. Veteráni znovu vyrazili do lesa, kde hráli airsoftovou hru Masomlýnek. V ní šlo o to obsadit a udržet jeden z řopíků, s tím, že každá strana měla k dispozici 30 životů a po vyčerpání už museli zastřelení hráči zůstat na mrtvolišti. 

Junioři nacvičovali v táboře formace a kontakt s nepřítelem.

Večer po jídle byl nástup, kde se vyhodnotil průběh dne a následně se ještě trénovalo pořadové cvičení. Pak už byl jen čas uložit se a jít spát.  


Více fotografií můžete najít ZDE

 

 
 
 

Fotky ze dne