6.den - Středa 27.7.2016

28.07.2016 19:54

Ráno se vstávalo brzy a to už v pět a znovu se hrálo o vlajky. Kolem osmé se musely začít sklízet přístřešky a mezitím dorazila snídaně z tábora. Poté se ještě vše doklidilo, zbouraly se palposty a bylo na čase vrátit se zase do tábora.

V táboře dostali všichni rozkazem sprchu, vybalení věcí a odpočinek. Celé dopoledne tedy bylo volné, aby děti zase nabraly energii a šlo se teprve až na oběd.

Po obědě bylo ještě trochu volno při odpoledním klidu a poté byl čas na americký fotbal. Nejprve bylo řečeno něco o americkém fotbalu, o jeho historii, slavných týmech a také byly představeny týmy, které působí v České republice. Pak začala praktická část, kdy se trochu posilovalo, a děti si mohly vyzkoušet, jak trénují opravdoví hráči.

Program po večeři byl tentokrát trochu jiného rázu, jelikož se konala první táborová diskotéka. Po prvotních ostyších, kdy bylo na parketu jen pár dětí, se postupně začali všichni přidávat a nakonec tancovali úplně všichni. Dokonce jsme měli soutěž v limbu neboli podlézání tyče, které se zúčastnili i někteří vedoucí. Diskotéka pokračovala až do jedenácti, kdy už se opravdu muselo jít spát.

Více fotografií můžete najít ZDE