8. den

04.03.2018 14:01
Protože je neděle od slova nedělat, byl i dnešní den ještě v odpočinkovém duchu. Hned po snídani měli přednášku kluci z youtube kanálu Airsoft vlog. Představili svůj kanál, svoji výstroj, a poté vyprávěli o zbraních a diskutovali s dětmi o všem možném. Další část dopoledního programu vyplnil turnaj všech čet v plážovém rugby.

Po odpoledním klidu se měly jít hrát další hry, avšak tábor se znovu dostal pod nepřátelskou palbu a musel být vyhlášen bojový poplach. Tentokrát byli nepřátelé kolem tábora, ale kadeti ho statečně bránili. Do tábora však dorazily obrněné transportéry, které ale naše pěší jednotka nedokázala zastavit. Byl to ale pouze cvičný útok, kdy se mělo ukázat, jak to může vypadat. Když byl poplachu konec, všichni si mohli vozidla prohlédnout jak z venku, tak zevnitř.

Večer šli kadeti nahoru na louku, kde pro ně byla připravena hra jménem branball. Tato hra je něco na způsob baseballu. Děti odpalovaly míček pomocí pálky do určeného prostoru a oběhávali mety. Po této zábavě se kadeti umyli a šli se prospat před začátkem nového náročného týdne.
 

 

 

 

 

Fotky ze dne