Neděle 25.8.

26.08.2019 19:59

DOPOLEDNÍ PROGRAM

Na dopolední program byl jednoduchý úkol. Vybralo se velké herní pole, celá akademie se rozdělila na dvě půlky a zahájila se velká bitva, kdy každá strana měla vždy na vyčerpání čtyřicet životů. Kadeti mohli hrát na velkém prostoru, volit jakoukoliv taktiku, kterou chtěli a mohli se dosyta vyřádit. Rozhodli se bojovat o jednu skalku, která byla cca v polovině stanovišť obou táborů a o ni se při hře přetahovali.

ODPOLEDNÍ PROGRAM

Odpoledne byl speciální program, jelikož k nám přijeli instruktoři Krav magy. Kadeti tedy dostali základní školení toho, jak se bránit a vše si mohli sami vyzkoušet na vlastní kůži. Mimo to si také vyzkoušeli hned na začátku velmi zajímavou rozcvičku. Po praktických ukázkách předvedli instruktoři kadetům ještě několik složitějších modelových situací jak se bránit noži či střelné zbrani.

Poté byl pro děti volný program. Některé čety vyrazily k rybníku, kde se kadeti koupali, či si jen tak povídali a několik jich zůstalo v táboře a hráli vybíjenou.  

VEČERNÍ PROGRAM

Večer se se všemi rozloučila naše návštěva Honza s Míšou z Travel helpers CZ a udělali jsme si s nimi společnou fotku. Pak se poprvé rozdávaly odznáčky a několik kadetů bylo oceněno například za první pomoc, bojovnost či dokonce celá četa Echo za perfektní výkon při plnění služebních povinností v rámci služebního oddílu.