REPORT II. VÍKEND s SPA

13.06.2017 18:57
Asi jako každého rodiče, tak i mne polil pot, když jsem si v březnu uvědomila, že musím najít na prázdniny synkovi nějaký tábor. Klikala jsem na internetu a chtěla najít něco, co bude dávat smysl, časově alespoň na 10 dní a cenově přijatelné a nebude nikterak daleko od domova. A tady se ukazuje ruka osudu. Jeden klik stačil, aby na mne vykoukl z webových stránek airsoftový tábor od spolku S.P.A.
 
Koukla jsem na jejich stránky a všechny parametry, které jsem si stanovila, splňoval na 200%, tak jsem tábor zařadila mezi vážné kandidáty. Doma byla tato možnost přivítána s bujarým jásotem, rozuměj, rachot až k nám přilítli sousedi J. A bylo rozhodnuto.
 
Vyplnila jsem přihlášku, poslala asi 10 emailů se začátečnickými otázkami, na které mi bylo trpělivě a velmi ochotně odpovídáno a bylo to. Další velmi milé překvapení mě čekalo hned za 2 dny v emailové schránce. Pozvánka na před táborový víkendový sraz a pozvaní byli i rodiče. Koukala jsem jak z jara, protože tohle není běžné jednání. Je to skvělý nápad. Vtáhnout rodiče do děje tábora a ukázat jim, jak a s kým budou jejich ratolesti pobývat celých 12 dní na táboře.
 
Celý víkendový sraz byl jedním slovem luxus. Skvěle zorganizovaný, o nás i děti postaráno, cokoli jsme potřebovali, nebyl problém. Syn se vyřádil, natěšil a našel si nové přátele, a já?
 
Já jsem byla víc než maximálně spokojená. Vedení tábora mi dovolilo vzít s sebou na víkend i naší čtyřnohou parťačku. Seznámila jsem se super lidičkami, atmosféra báječná od příjezdu v pátek až po nedělní odjezd. Přežili jsme ranní rozcvičky, to víte, dětem se musí jít příkladem. Byli jsme odměněni bezva táborákem, rautem, pohodou, čistou hlavou, přírodou, procházkami, střílením a mnohým dalším. Nakonec v neděli, při odjezdu, každý dostal jako upomínku na tento sraz krásnou klíčenku dělanou z paracordu a s malým odznáčkem.  Zkrátka být dítě, tak si tenhle tábor nenechám ujít a já už se těším na příští sraz.
 
Chci poděkovat všem, že díky vám, jsem našla se svým synkem společnou řeč, společnou věc, která nás pojí a o které dokážeme debatovat celé hodiny. 
Díky Vendy za tvoje rady a úsměv, který zboural všechny obavy na začátku.
Díky Ardone za to, že ses ujal rodičů, kteří byli ze všeho udivení, a začlenil jsi nás mezi Vaši partu.
Je vidět, že jste výborný organizační tým a děláte to srdcem.
Díky všem. Děláte super práci a přeji hodně takhle spokojených rodičů, jako jsem já a nadšených dětí, které se budou rády vracet.
 
Lucie Šedová a její banda