Pro rodiče

Časté dotazy

Je potřeba dítěti kupovat kanady, když je využije pouze na dobu tábora?

Je lepší, když dítě kanady má, ale vystačí si i s pevnou obuví – trekové boty, pohorky. Chodí se i dlouhé trasy a někdy v nepříznivých podmínkách. Čím lepší a pevnější obuv, tím menší riziko úrazu dítěte a podchlazení. Tenisky neradi vidíme, co se týče akcí v lese.

Moje dítě nemá zbraň, je možné si ji půjčit a kolik je potřeba kuliček na tábor?

Ano, společnost zabývající se airsoftovými zbraněmi, bude pronajímat za poplatek 1 050 až 1 200 Kč dle typu zbraně. V ceně je zahrnuto: zbraň 1x zásobník, 1x akumulátor, 1x balení munice (4000 ks. kuliček) a servis zbraně.
Na místě, během tábora, bude možno kuličky dokoupit.

Mé dítě má speciální dietu, bude pro něj zajištěna strava, či mu musíme nakoupit potraviny?

Dítěti je možné zajistit naším spolkem speciální dietu (diabetes, celiakie...). Konkrétní požadavky na základě dohody.

Když pojedou sourozenci, dostanou nějakou slevu?

Pokud máte dvě děti a obě budou chtít jet, každé dítě dostane 15% slevu z celkové ceny tábora. Cena tábora je 4.200,- Kč na osobu, po slevě je cena 3.570,- Kč.

Jaké základní vybavení má mít dítě?

Musí mít pevnou obuv, jak již bylo zmíněno výše (kanady, trekové boty). Dále je zapotřebí mít maskáče libovolného vzoru, ochranné brýle či masku, pokrývku hlavy, baterku. Je vhodné dítěti zabalit i teplejší oblečení (nejlépe termoprádlo) kvůli noční akci.

Můžu své dítě navštívit?

Ve smluvních podmínkách je v 8. Odstavci bod e) uvedeno následující: „V průběhu tábora není doporučeno děti navštěvovat (návštěva může mmj. vyvolat následnou psychickou nepohodu dítěte). V případě návštěvy si provozovatel si vyhrazuje právo umožnit kontakt dítěte výhradně s rodinnými příslušníky (kontakt s kamarády, spolužáky apod. nebude v průběhu konání tábora z bezpečnostních a provozních důvodů zprostředkován). Návštěvy však zakázat zcela nemůžeme (dotazy rodičů typu „co tam asi provádějí, když jsou návštěvy zakázané“ apod.)

Můžu dítěti dát s sebou na tábor elektroniku?

Ve smluvních podmínkách je v 8. Odstavci pod bodem d) uvedeno následující: „Objednatel bere na vědomí, že mezi zakázané vybavení v rámci pobytu patří alkohol, cigarety, drogy, pyrotechnika, časopisy či jiné předměty s erotickou tématikou a dále též notebooky, tablety, ipady a přenosné videopřehrávače a televizní přijímače.“

Jaké má mít dítě kapesné?

Doporučené kapesné pro dítě je do 1.000,- Kč (na táboře bude možnost zakoupení drobného občerstvení v táborovém kiosku, dále bude možno na místě dokoupit kuličky do zbraní)

Je vhodný tábor i pro dívky?

Samozřejmě dívky vítáme na našem táboře.  Je důležité si však uvědomit, že dívky podstupují stejný program jako chlapci i s výcvikem a je tedy na Vás, zda Vaše dcera to zvládne.